Průmyslové vysavače Coynco

Speciality
Mnoho variant odolných průmyslových vysavačů pro jakékoliv nasazení v průmyslu. Na své si přijdou i nároční uživatelé, hledající speciální řešení. Zavolejte nám, z široké nabídky pro Vás vybereme optimální stroj a příslušenství. Nechte to na nás. Telefonní číslo je 603 588 721.

INOVACE VYSAVAČŮ COYNCO

TURBÍNA SOLARYS

Jednostupňová turbína s bočním kanálem Solarys dostupná s výkonem 2,5 kW na 230 V, 3 nebo 4 kW na 400 V, dvoustupňová s výkonem 5,5 kW na 400 V.

 

VENTIL ZPĚTNÉHO PRŮTOKU VZDUCHU

Jedinečný systém patentovaný Coyncem, umožňuje zpětný průtok vzduchu na pneumatické rychlé a kvalitní vyčištění filtru nebo na čerpání vysátých kapalin bez potřeby jakéhokoliv čerpadla. Zpětný průtok vzduchu se aktivuje jednoduše pomocí ovládací páky.

 

ROZVOD VZDUCHU

Je umístěný pod ventilem zpětného průtoku vzduchu, skladá se z dvou oddělených článků. První je pro sání a může být vybavený pojistným HEPA filtrem. Druhý je vybavený pneumatickým pístem, který umožňuje jak oklep a čištění filtru (samočištění), tak vypouštění tekutin.

 

FILTR M TŘÍDY

Polyesterový pokovený patrónový filtr s filtrací do 3 mikronů a optimalizovanými samočistícími vlastnostmi. Vyztužený vodivou hliníkovou strukturou pro celkové uzemnění systému. .

 

OCHRANA FILTRU

Patentovaná Coyncem a vyrobená z AISI 304 nerezavějící oceli pro zvýšení životnosti. Má cyklónový design a obvodově orientované otvory na usměrnění proudění vzduchu, čímž je zabezpečený plynulý průtok vzduchu, zabraňuje přímému kontaktu filtru s nasávaným materiálem a také velmi snižuje vibrace ve spodní části vysavače.

 

 

NASÁVÁNÍ A VYPOUŠŤĚNÍ TEKUTIN

U modelů vybavených nasáváním tekutin, je odpad jednoduše vypuštěný z nádoby pomocí páky zpětného průtoku vzduchu bez jakéhokoliv čerpadla.

chemfuture.cz
Kvalita zboží
Doba dodání 2 dny
Kvalita komunikace
Přehlednost obchodu
96 %
našich zákazníků bylo spokojeno s nákupem na www.chemfuture.cz
51 hodnocení