NOVÝ KATALOG KRÄNZLE OD ROKU 2022

Vážení zákazníci,

opět jsme pro Vás upravili a aktualizovali katalog profesionální čisticí techniky a příslušenství pro ještě lepší přehled a možnost výběru toho správného vybavení pro profesionální práci v různých odvětvích. Celkový program od výrobce Kränzle platný od 1.2.2022 je nyní k dispozici na našich internetových stránkách ke stažení a nahlédnutí!

 

 

 

 

 

Přejeme Vám příjemný nákup!

Tým Chemfuture Česká republika

Katalog 2022 zde ke stažení:

Kränzle katalog od 2022 Celkový program KRÄNZLE - katalog produktů - platný od 1. února 2022. 108 stran v Českém jazyce.

Některé novinky od roku 2022:

Vysokotlaká pistole Starlet 3:

Zcela nově přepracovaná vysokotlaká bezpečnostní vypínací pistole Starlet 3 s moderním designem v krátké verzi bez prodloužení s rychlovýměnnou násuvnou spojkou D12 od společnosti Kränzle určená pro vysokotlaké čisticí stroje pro tvrdé nasazení za všech podmínek!

Dokonalé spojení funkce a designu:

Nová pistole Starlet 3 s bezpečnostním vypínáním a lehkou konstrukcí padne mnohem lépe do ruky, zejména při dlouhodobé práci. Moderní kompaktní design zajišťuje pohodlnou manipulaci. Ergonomická rukojeť zajišťuje přirozenou a bezpečnou polohu rukou během čištění.

 

Nástěnné a podlažní držáky příslušenství z ušlechtilé nerezové oceli:

Pro prostorově úsporné uložení příslušenství např.: vysokotlaké pistole, nástavců s tryskami, mycích kartáčů, košťat i pěnových injektorů - pro vysokotlaké stroje s logem výrobce Kränzle.

Hledání je u konce: Bez správného příslušenství jsou dokonalé výsledky čištění jen stěží možné. Abyste měli veškeré náčiní vždy po ruce a neztratili o něm přehled, nabízí Kränzle vhodný držák pro každý požadavek. Jsou kompatibilní s kompletním sortimentem příslušenství Kränzle - také pro příslušenství se závitovým připojením M22.

 

 

Kyvadlová oscilační bodová tryska:

Bodový vodní paprsek, který neustále rychle kmitá ze strany na stranu má velmi vysoký čisticí účinek i celoplošný výkon, hodí se tak výborně k odstraňování odolných nečistot z větších ploch. Zvyšuje účinnost vysokotlakých čističů, zkracuje čas čištění a šetří tudíž vodu, elektřinu a Váš čas! 

Přesvědčí i v těch nejnáročnějších podmínkách:

Jeho inteligentní konstrukce kombinuje výhody plochého proudu s výkonem bodového proudu. Oscilační vodní paprsek poskytuje vynikající výsledky čištění s výrazně zvýšeným výkonem oplachování/stříkání.

 

... a spoustu dalších novinek naleznete v katalogu Kränzle 2022!

chemfuture.cz
Kvalita zboží
Doba dodání 2 dny
Kvalita komunikace
Přehlednost obchodu
96 %
našich zákazníků bylo spokojeno s nákupem na www.chemfuture.cz
61 hodnocení